Úvod > Pro vystavovatele > Přihlášení vystavovatele

Přihlášení vystavovatele

Výstavní expozice

Výstavní expozice vystavovatele se skládá z výstavní plochy a předváděcí plochy (volitelně). V rámci areálu výstavy je každá výstavní expozice umístěna u zpevněné přístupové komunikace, samotná plocha expozice se pak nachází na zatravněném povrchu.

 • Výstavní plocha
  Výstavní expoziceVýstavní plocha je určena k umístění výstavního stánku s prezentovanými produkty či statické prezentaci strojů a techniky. Před začátkem výstavy bude každá výstavní plocha posekána, na vyžádání lze za příplatek zajistit pokrytí výstavní plochy štěpkou nebo pouze připravit požadovaný objem štěpky pro vystavovatele.
 • Předváděcí plocha
  Předváděcí plocha je určena pro praktické ukázky strojů v pracovním nasazení. Na předváděcích plochách lze bez jakéhokoliv omezení provádět veškeré činnosti související s tematikou výstavy: půdní a zemní práce, sečení a mulčování, štěpkování atd. Standardně bude na každé předváděcí ploše před začátkem výstavy ponechána vzrostlá tráva o výšce cca 20 cm. Dle individuální dohody lze část plochy ponechat zarostlou travou a část posekat. Pro účely praktických ukázek lze k předváděcí ploše za příplatek dále připravit požadované množství dřeva (kulatiny, větví) a štěpky.

Výstavní stan

Novinkou v letošním ročníku bude speciální výstavní stan určený vystavovatelům, kteří budou chtít např. prezentovat služby a technologie, drobné nářadí nebo pracovní oděvy a standardní venkovní expozice pro ně není vhodná. Stan bude umístěn v centru výstavy v blízkosti seminárního stanu a stanu s občerstvením a bude vybaven podlážkou. V případě zájmu je možno také pronajmout stoly a židle.

Ceník

 • Výstavní plocha
  Cena 500 Kč bez DPH / m2 (min. 25 m2)
 • Předváděcí plocha
  Cena 50 Kč bez DPH / m2
  Cena 25 Kč bez DPH / m2 s mediální podporou*
  * vystavovatel propaguje výstavu (na svých int. stráhnkách, využije propagační materiály k výstavě)
 • Výstavní stan
  Cena 2.000,- Kč bez DPH / m2 (min. 3 m2)

Před vyplněním Vaší přihlášky

Při vyplňování přihlášky prosím vemte zřetel na následující skutečnosti:

 • Při umístění výstavní expozice se vždy vycházíme ze zaměření vystavovatele a jeho požadavků na předváděné činnosti (sečení, zemní práce apod.), přičemž musíme respektovat určitá pravidla v rámci areálu letiště.
 • Výstavní expozice je vždy umístěna u příchozí komunikace, na kterou navazuje výstavní plocha a ni následně plocha předváděcí (až na výjimky vycházející z možností areálu výstavy).
 • Vždy se snažíme, aby výstavní expozice byla co nejširší. Minimální hloubka výstavní plochy je však 5 metrů. Např. pokud si objednáte minimální výstavní plochu, která je 25 m2, bude mít Vaše expozice podél přístupové komunikace šířku 5 m.
 • Výstavní plocha je určena pro statické umístění strojů, stanu apod. Předváděcí plocha slouží výhradně pro praktické ukázky strojů v akci, nikoliv pro umístění zázemí vystavovatele.
 • V tomto ročníku budeme opět, zejména při ukázkách sečení, velmi přísně vyžadovat dodržování hranice objednané předváděcí plochy. Nelze provádět žádné ukázky mimo vymezenou (objednanou) předváděcí plochu, pokud toto není přímo domluveno s hlavním organizátorem.
 • Pokud až na výstavě zjistíte, že byste potřebovali více prostoru pro Vaše předvádění nebo expozici jako takovou, je možno na místě doobjednat větší plochu (pokud bude v daném místě areálu k dispozici).
 • Jelikož chceme, aby naše výstava byla opravdu v pohybu, budeme až na výjimky (dle tématu Vaší expozice) vždy vyžadovat objednávku předváděcí plochy a také následné předvádění během výstavy. Např. pokud nabízíte sekačky či žací traktory nelze objednat pouze výstavní plochu.

Předem děkujeme, že nám pomůžete udělat tuto výstavu ještě kvalitnější a profesionálnější!


Dokumenty k dispozici

 • Přihláška pro vystavovatele (elektronická přihláška - je možno ji přímo vyplnit v tomto pdf souboru)
 • Všeobecné podmínky účasti

Pro přihlášení na výstavu prosím vyplňte přihlášku a zašlete nám ji poštou nebo e-mailem na uvedené kontakty. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte.

 

Uzávěrka přihlášek na výstavu je 15. 4. 2019!

Čím dříve obdržíme Vaši přihlášku, tím dříve budeme moci na našich stránkách prezentovat Vaše novinky, které budete chtít předvést na výstavě DemoGreen 2019...

Registrace newsletteru

Zasílání novinek na Váš e-mail.šš

      Speciální stroje a novinky na výstavě DemoGreen 2017
 • Smykový nakladač Vermeer CTX100
  Smykový nakladač Vermeer CTX100

  CTX100 je vybaven výjimečnou zvedací a vyklápěcí kapacitou pro efektivnější přepravu materiálu v náročných pracovních podmínkách.

 • Svahový nosič Sauerburger GRIP 4
  Svahový nosič Sauerburger GRIP 4

  Jeho hydraulický pohon všech kol se čtyřmi různými variantami řízení umožňuje velmi dobrou manévrovatelnost.

 • Mulčovač Kneilmann Zaunkönig
  Mulčovač Kneilmann Zaunkönig

  Velice výkonný podohradníkový a podsvodidlový mulčovač určený pro nakladače a traktory, dokonale obseče každý sloupek.

 • Elektrický užitkový vůz Goupil G4
  Elektrický užitkový vůz Goupil G4

  Kompaktní elektromobil poskytuje nejvyšší možné pohodlí a výkon a nastavuje nový standard pro užitkové elektromobily.

 • Štěpkovač Timberwolf TW 160PH
  Štěpkovač Timberwolf TW 160PH

  Kompaktní, silný a rychlý štěpkovač s elegantním designem na jednonápravovém podvozku, maximální průměr vkládaného materiálu až 152 mm.

 • Nakladač Avant 760i
  Nakladač Avant 760i

  S vodou chlazeným přeplňovaným dieselovým tříválcem Kohler KDI o výkonu 57 HP, emisní norma TIER 4.

Pořadatel
Stroje a technika pro profesionální nasazení | PROFISTROJE.CZ

Největší internetová databáze profesionální techniky v České republice

Odborní garanti
AGROCAR LESY SR, š.p. CZ Biom - České sdružení pro biomasu SZUZ
Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně Zahradnická fakulta Mendelovy univerzity v Brně Mendelova univerzita v Brně Cyrrus Advisory
Technické zabezpečení
Multifunkční nakladače Avant EUROGREEN CZ s.r.o. Snickers Hultafors Krumpholz Kioti