Úvod > Pro vystavovatele > Přihlášení vystavovatele

Přihlášení vystavovatele

Výstavní expozice

Výstavní expozice vystavovatele se skládá z výstavní plochy a předváděcí plochy (volitelně). V rámci areálu výstavy je každá výstavní expozice umístěna u zpevněné přístupové komunikace, samotná plocha expozice se pak nachází na zatravněném povrchu.

 • Výstavní plocha
  Výstavní expoziceVýstavní plocha je určena k umístění výstavního stánku s prezentovanými produkty či statické prezentaci strojů a techniky. Před začátkem výstavy bude každá výstavní plocha posekána, na vyžádání lze za příplatek zajistit pokrytí výstavní plochy štěpkou nebo pouze připravit požadovaný objem štěpky pro vystavovatele.
  Minimální rozloha výstavní plochy je 25 m2.
 • Předváděcí plocha
  Předváděcí plocha je určena pro praktické ukázky strojů v pracovním nasazení. Na předváděcích plochách lze bez jakéhokoliv omezení provádět veškeré činnosti související s tematikou výstavy: půdní a zemní práce, sečení a mulčování, štěpkování atd. Standardně bude na každé předváděcí ploše před začátkem výstavy ponechána vzrostlá tráva o výšce cca 20 cm. Dle individuální dohody lze část plochy ponechat zarostlou travou a část posekat. Pro účely praktických ukázek lze k předváděcí ploše za příplatek dále připravit požadované množství dřeva (kulatiny, větví) a štěpky.
  Předváděcí plocha může mít rozlohu maximálně 7-násobku výstavní plochy.

Ceník

 • Výstavní plocha
  Cena 600 Kč bez DPH / m2 (min. 25 m2)
 • Předváděcí plocha
  Cena 30 Kč bez DPH / m2 (max. 7-násobek výstavní plochy)

Před vyplněním Vaší přihlášky

Při vyplňování přihlášky prosím vezměte zřetel na následující skutečnosti:

 • Při umístění výstavní expozice se vždy vycházíme ze zaměření vystavovatele a jeho požadavků na předváděné činnosti (sečení, zemní práce apod.), přičemž musíme respektovat určitá pravidla v rámci areálu letiště.
 • Výstavní expozice je vždy umístěna u příchozí komunikace, na kterou navazuje výstavní plocha a ni následně plocha předváděcí (až na výjimky vycházející z možností areálu výstavy).
 • Vždy se snažíme, aby výstavní expozice byla co nejširší. Minimální hloubka výstavní plochy je však 5 metrů. Např. pokud si objednáte minimální výstavní plochu, která je 25 m2, bude mít Vaše expozice podél přístupové komunikace šířku 5 m.
 • Výstavní plocha je určena pro statické umístění strojů, stanu apod. Předváděcí plocha slouží výhradně pro praktické ukázky strojů v akci, nikoliv pro umístění zázemí vystavovatele.
 • V tomto ročníku budeme opět, zejména při ukázkách sečení, velmi přísně vyžadovat dodržování hranice objednané předváděcí plochy. Nelze provádět žádné ukázky mimo vymezenou (objednanou) předváděcí plochu, pokud toto není přímo domluveno s hlavním organizátorem.
 • Pokud až na výstavě zjistíte, že byste potřebovali více prostoru pro Vaše předvádění nebo expozici jako takovou, je možno na místě doobjednat větší plochu (pokud bude v daném místě areálu k dispozici).
 • Jelikož chceme, aby naše výstava byla opravdu v pohybu, budeme až na výjimky (dle tématu Vaší expozice) vždy vyžadovat objednávku předváděcí plochy a také následné předvádění během výstavy. Např. pokud nabízíte sekačky či žací traktory nelze objednat pouze výstavní plochu.

Předem děkujeme, že nám pomůžete udělat tuto výstavu ještě kvalitnější a profesionálnější!


Dokumenty k dispozici

Přihlášky pro ročník 2025 budou k dispozici od začátku července 2024...

Pro přihlášení na výstavu prosím vyplňte přihlášku a zašlete nám ji e-mailem nebo poštou na uvedené kontakty. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte.

 

Uzávěrka přihlášek - 30. 4. 2025

Čím dříve obdržíme Vaši přihlášku, tím dříve budeme moci na našich stránkách prezentovat Vaše novinky, které budete chtít předvést na výstavě DemoGreen 2025...

      Speciální stroje a novinky na výstavě DemoGreen 2025
 • Sauerburger GRIP4-70
  Sauerburger GRIP4-70

  Svahový nosič nářadí s pohonem všech 4 kol a 2 říditelnými nápravami umožňující tzv. "krabí chod".

 • Belrobotics Bigmow
  Belrobotics Bigmow

  Profesionální robotická sekačka s šířkou záběru 103 cm je vhodná pro sportovní hřiště a rozsáhlé areály.

 • Leguan 225
  Leguan 225

  Vysokozdvižná plošina s pracovní výškou až 22,5 m s vlastním pohonem - dieslový nebo elektromotor.

Pořadatel
Stroje a technika pro profesionální nasazení | PROFISTROJE.CZ

Největší internetová databáze profesionální techniky v České republice

Odborní garanti
Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu AGROCAR SZUZ
Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně Zahradnická fakulta Mendelovy univerzity v Brně
Mediální podpora
Agroportal24h.cz
Technické zabezpečení
Multifunkční nakladače Avant GOUPIL Snickers Hultafors
JOHNNY SERVIS Briggs & Stratton EUROGREEN CZ s.r.o.
Kudyznudy.cz - tipy na výlet