Úvod > Pro vystavovatele > Přihlášení vystavovatele

Přihlášení vystavovatele

Výstavní expozice

Výstavní expozice vystavovatele se skládá z výstavní plochy a předváděcí plochy (volitelně). V rámci areálu výstavy je každá výstavní expozice umístěna u zpevněné přístupové komunikace, samotná plocha expozice se pak nachází na zatravněném povrchu.

 • Výstavní plocha
  Výstavní expoziceVýstavní plocha je určena k umístění výstavního stánku s prezentovanými produkty či statické prezentaci strojů a techniky. Před začátkem výstavy bude každá výstavní plocha posekána, na vyžádání lze za příplatek zajistit pokrytí výstavní plochy štěpkou nebo pouze připravit požadovaný objem štěpky pro vystavovatele.
 • Předváděcí plocha
  Předváděcí plocha je určena pro praktické ukázky strojů v pracovním nasazení. Na předváděcích plochách lze bez jakéhokoliv omezení provádět veškeré činnosti související s tematikou výstavy: půdní a zemní práce, sečení a mulčování, štěpkování atd. Standardně bude na každé předváděcí ploše před začátkem výstavy ponechána vzrostlá tráva o výšce cca 20 cm. Dle individuální dohody lze část plochy ponechat zarostlou travou a část posekat. Pro účely praktických ukázek lze k předváděcí ploše za příplatek dále připravit požadované množství dřeva (kulatiny, větví) a štěpky.

Výstavní stan

Novinkou v letošním ročníku bude speciální výstavní stan určený vystavovatelům, kteří budou chtít např. prezentovat služby a technologie, drobné nářadí nebo pracovní oděvy a standardní venkovní expozice pro ně není vhodná. Stan bude umístěn v centru výstavy v blízkosti seminárního stanu a stanu s občerstvením a bude vybaven podlážkou. V případě zájmu je možno také pronajmout stoly a židle.

Ceník

 • Výstavní plocha
  Cena 500 Kč bez DPH / m2 (min. 25 m2)
 • Předváděcí plocha
  Cena 50 Kč bez DPH / m2
  Cena 25 Kč bez DPH / m2 s mediální podporou*
  * vystavovatel propaguje výstavu (na svých int. stráhnkách, využije propagační materiály k výstavě)
 • Výstavní stan
  Cena 2.000,- Kč bez DPH / m2 (min. 3 m2)

Před vyplněním Vaší přihlášky

Při vyplňování přihlášky prosím vezměte zřetel na následující skutečnosti:

 • Při umístění výstavní expozice se vždy vycházíme ze zaměření vystavovatele a jeho požadavků na předváděné činnosti (sečení, zemní práce apod.), přičemž musíme respektovat určitá pravidla v rámci areálu letiště.
 • Výstavní expozice je vždy umístěna u příchozí komunikace, na kterou navazuje výstavní plocha a ni následně plocha předváděcí (až na výjimky vycházející z možností areálu výstavy).
 • Vždy se snažíme, aby výstavní expozice byla co nejširší. Minimální hloubka výstavní plochy je však 5 metrů. Např. pokud si objednáte minimální výstavní plochu, která je 25 m2, bude mít Vaše expozice podél přístupové komunikace šířku 5 m.
 • Výstavní plocha je určena pro statické umístění strojů, stanu apod. Předváděcí plocha slouží výhradně pro praktické ukázky strojů v akci, nikoliv pro umístění zázemí vystavovatele.
 • V tomto ročníku budeme opět, zejména při ukázkách sečení, velmi přísně vyžadovat dodržování hranice objednané předváděcí plochy. Nelze provádět žádné ukázky mimo vymezenou (objednanou) předváděcí plochu, pokud toto není přímo domluveno s hlavním organizátorem.
 • Pokud až na výstavě zjistíte, že byste potřebovali více prostoru pro Vaše předvádění nebo expozici jako takovou, je možno na místě doobjednat větší plochu (pokud bude v daném místě areálu k dispozici).
 • Jelikož chceme, aby naše výstava byla opravdu v pohybu, budeme až na výjimky (dle tématu Vaší expozice) vždy vyžadovat objednávku předváděcí plochy a také následné předvádění během výstavy. Např. pokud nabízíte sekačky či žací traktory nelze objednat pouze výstavní plochu.

Předem děkujeme, že nám pomůžete udělat tuto výstavu ještě kvalitnější a profesionálnější!


Dokumenty k dispozici

 • Přihláška pro vystavovatele (elektronická přihláška - je možno ji přímo vyplnit v tomto pdf souboru)
 • Všeobecné podmínky účasti

Pro přihlášení na výstavu prosím vyplňte přihlášku a zašlete nám ji e-mailem nebo poštou na uvedené kontakty. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte.

 

Uzávěrka přihlášek - 14. června 2021!

Čím dříve obdržíme Vaši přihlášku, tím dříve budeme moci na našich stránkách prezentovat Vaše novinky, které budete chtít předvést na výstavě DemoGreen 2021...

Po přihlášení obdrží každý vystavovatel určitý počet volných vstupenek pro návštěvníky, které může např. nabídnout svým zákaníkům. Počet vstupek zdarma se odvíjí od objednané výstavní plochy:

 • Za každých 5 m2 výstavní plochy obdrží vystavovatel 2 vstupenky zdarma.
  Např. při objednávce minimální výstavní plochy 25 m2 obdrží vystavovatel 10 volných vstupenek
Předprodej akce
      Speciální stroje a novinky na výstavě DemoGreen 2021
 • Seco Starjet P6 PRO
  Seco Starjet P6 PRO

  Nový zahradní traktor se silnější převodovkou a vysokozdvižným košem se vzdáleným vyklápěním.

 • Kapsen 18RC
  Kapsen 18RC

  Pásový stroj určený pro přibližování dříví, s velkou průchodností terénem a nízkým tlakem na půdu.

 • Toyota Hilux
  Toyota Hilux

  Komunální vozidlo Toyota Hilux je nabízeno v kontejnerovém provedení nebo v provedení sklápěč.

 • John Deere Z740R Ztrak
  John Deere Z740R Ztrak

  Kombinuje motor profesionální úrovně, silné žací ústrojí a špičkový výkon.

 • RZS-2
  RZS-2

  Rýhovací zalesňovací stroj určený k mechanizované výsadbě sazenic lesních dřevin.

 • Avant 760i
  Avant 760i

  Jeden z nejsilnějších nakladačů Avant, zvedací síla je až 1500 kg na paletě do výšky 3,1 metru...

Pořadatel
Stroje a technika pro profesionální nasazení | PROFISTROJE.CZ

Největší internetová databáze profesionální techniky v České republice

Odborní garanti
AGROCAR SZUZ
Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně Zahradnická fakulta Mendelovy univerzity v Brně Mendelova univerzita v Brně
Technické zabezpečení
Multifunkční nakladače Avant Kioti
Kudyznudy.cz - tipy na výlet