Úvod > Na výstavě uvidíte > Akce pro obce - bezplatné zapůjčení stroje

Speciální akce pro obce – bezplatné zapůjčení stroje

Zejména zástupci menších obcí jistě ocení naši akci na jednodenní bezplatné zapůjčení 1 vybraného stroje prezentovaného na naší výstavě. Mezi prezentovanou technikou si na výstavě u vybraných vystavovatelů (budou viditelně označeni) vyberete 1 stroj, který byste si měli zájem zdarma vyzkoušet přímo ve Vaší obci.

Odpovědní formulář

V příloze naleznete odpovědní formulář, který byste také měli obdržet poštou co by součást pozvánky na výstavu. Formulář je možno také příp. vyžádat při příchodu na výstavu.

Při vyplňování formuláře uveďte u stroje požadovaného k zapůjčení buď konkrétně název modelu nebo modelové řady, nebo obecně např. velkoplošná sekačka značky XY. Odpovědní formulář pak odevzdejte ve vstupním stanu při odchodu z výstavy. Následně budete kontaktování obchodním zástupcem/autorizovaným prodejcem značky Vámi uvedeného stroje.

Podmínky akce

1. Akce je určena pro obce a města České republiky

2. Nárok na bezplatné zapůjčení stroje není právně vymahatelný

 • O zapůjčení daného stroje vždy rozhoduje konkrétní vystavovatel - zástupce dané značky (dovozce nebo autorizovaný prodejce).
 • Nelze zapůjčit stroje, jejichž zapůjčení by z logistického nebo ekonomického hlediska bylo obtížné či nereálné (velká hmotnost nebo velké rozměry stroje, velká vzdálenost, nepřiměřené náklady na dopravu apod.).
 • Některé vybrané stroje je možno zapůjčit pouze s obsluhou, tedy realizovat praktické předvedení stroje v reálných podmínkách obce.
Registrace newsletteru

Zasílání novinek na Váš e-mail.šš

      Speciální stroje a novinky na výstavě DemoGreen 2019
 • AS Motor AS 1040 YAK 4WD
  AS Motor AS 1040 YAK 4WD

  Profesionální traktorová cepová sekačka s pojezdem 4x4 a uzávěrkou diferenciálu, šíře záběru 100 cm. Na vysokou trávu nebo náletové dřeviny.

 • Zebra
  Zebra

  Víceúčelová užitková vozidla - nosiče výměnných nástaveb s výrobou v České republice, nabízí až 45 variant těchto nástaveb.

 • Mantis ULV
  Mantis ULV

  Zařízení pro ekologickou likvidaci nežádoucí vegetace horkou vodou. Možnost agregace do 3-tího bodu, na korbu nebo vlastní podvozek.

 • Amazone Profihopper 1500 SmartLine
  Amazone Profihopper 1500 SmartLine

  Samojízdný víceúčelový profesionální stroj určený k vyžínání, mulčování, sběru listí, odpadků a koňských koblih. Šířka pracovního záběru 1,5 m.

 • John Deere 2036R
  John Deere 2036R

  Revoluční řešení propojení mezinápravového vývodového hřídele traktoru s předním. PVH se systémem AutoConect automaticky připojí k taktoru.

 • Seco Starjet UJ 102-24 P6 4x4 PRO
  Seco Starjet UJ 102-24 P6 4x4 PRO

  Stroj vlastní konstrukce s dvourotorovým sečením umístěným mezi nápravami. Vysokozdvižné vyklápění zásobníku trávy na zem či do kontejneru.

 • Jirbo Mabo
  Jirbo Mabo

  Automatické podávaní věví, nízké nároky na výkon traktoru - to je nová generace komunálních štěpkovačů (špalíkovačů) JIRBO

 • Kioti K9 2400
  Kioti K9 2400

  Terénní užitkové vozidlo s novým elegantním a ergonomickým designem, lepší tlumení hluku a vibrací, dvojité odpružení s tlumičem rázu

 • Urban SMH 70
  Urban SMH 70

  Štěpkovač (špalíkovač) na silničním jednonápravovém podvozku nově s točnou a dopravníkem délky 2,1 nebo 2,6 m

Pořadatel
Stroje a technika pro profesionální nasazení | PROFISTROJE.CZ

Největší internetová databáze profesionální techniky v České republice

Odborní garanti
AGROCAR SZUZ
Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně Zahradnická fakulta Mendelovy univerzity v Brně Mendelova univerzita v Brně
Technické zabezpečení
Multifunkční nakladače Avant Snickers Hultafors Kioti