Úvod > Pro vystavovatele > Ubytování

Ubytování

I pro DemoGreen 2017 můžete využít několik našich tipů na možnosti ubytování v okolí výstavy:

Název hotelu Lokalita Internetové stránky
Hotel Selský dvůr Vyškov selskydvur.eu
Penzion Sirius Vyškov penzionsirius.cz
Hotel Dukla Vyškov hotel-vyskov.cz
Penzion Chalupa U Městské brány Vyškov penzionchalupa.cz
Hotel Allvet Drnovice (cca 5 km od Vyškova) hotelallvet.cz
Hotel Vrchovina Podomí (cca 14 km od Vyškova) hotel-vrchovina.cz
Hotel Sokolský Dům Austerlitz Slavkov u Brna (cca 18 km od Vyškova) hotelsokolskydum.cz
Penzion Villa Sole Bučovice (cca 20 km od Vyškova) ristorantesole.eu
Pivovarský hotel Kojetín (cca 24 km od Vyškova) pivovarskyhotel.cz
Hotel Probe Blansko (cca 27 km od Vyškova) probe-blansko.az-hotel.net
Penzion U Ježků Blansko (cca 27 km od Vyškova) penzionujezku.cz
Penzion U Golema Blansko (cca 27 km od Vyškova) ugolema.cz
Hostel Fleda Brno (cca 30 km od Vyškova) hostelfleda.com
Penzion U Doležalů Brno (cca 30 km od Vyškova) udolezalu.cz
Registrace newsletteru

Zasílání novinek na Váš e-mail.šš

      Speciální stroje a novinky na výstavě DemoGreen 2017
  • Smykový nakladač Vermeer CTX100
    Smykový nakladač Vermeer CTX100

    CTX100 je vybaven výjimečnou zvedací a vyklápěcí kapacitou pro efektivnější přepravu materiálu v náročných pracovních podmínkách.

  • Svahový nosič Sauerburger GRIP 4
    Svahový nosič Sauerburger GRIP 4

    Jeho hydraulický pohon všech kol se čtyřmi různými variantami řízení umožňuje velmi dobrou manévrovatelnost.

  • Mulčovač Kneilmann Zaunkönig
    Mulčovač Kneilmann Zaunkönig

    Velice výkonný podohradníkový a podsvodidlový mulčovač určený pro nakladače a traktory, dokonale obseče každý sloupek.

  • Elektrický užitkový vůz Goupil G4
    Elektrický užitkový vůz Goupil G4

    Kompaktní elektromobil poskytuje nejvyšší možné pohodlí a výkon a nastavuje nový standard pro užitkové elektromobily.

  • Štěpkovač Timberwolf TW 160PH
    Štěpkovač Timberwolf TW 160PH

    Kompaktní, silný a rychlý štěpkovač s elegantním designem na jednonápravovém podvozku, maximální průměr vkládaného materiálu až 152 mm.

  • Nakladač Avant 760i
    Nakladač Avant 760i

    S vodou chlazeným přeplňovaným dieselovým tříválcem Kohler KDI o výkonu 57 HP, emisní norma TIER 4.

Pořadatel
Stroje a technika pro profesionální nasazení | PROFISTROJE.CZ

Největší internetová databáze profesionální techniky v České republice

Odborní garanti
AGROCAR LESY SR, š.p. CZ Biom - České sdružení pro biomasu SZUZ
Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně Zahradnická fakulta Mendelovy univerzity v Brně Mendelova univerzita v Brně Cyrrus Advisory
Mediální podpora
Inspirace, SZUZ Obec a finance Green Komunální revue Agrární obzor
Magazín Stroje a mechanizácia TV Magazín Stroje a mechanizácia Silvarium.cz Lesnická práce Pro města a obce
Technické zabezpečení
Multifunkční nakladače Avant EUROGREEN CZ s.r.o. Snickers Hultafors Krumpholz Kioti